Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Úvod > Fórum > Rodina a vztahy > Dětská postýlka

Dětská postýlka

07.12.2011 10:41
moderátorověřen

Momentálně řešíme výběr postýlky pro miminko. Jediné, na čem jsme se shodli, je materiál - přírodní lakovaný buk. Teď se dohadujeme na vlastnostech postýlky. Chtěli bychom postýlku s polohovatelným roštem a posuvnou bočnicí. Taky mi přijdou celkem dobré oddělávací příčky. Ale nemůžu sehnat postýlku, která splňuje vše.

• Jakou máte postýlku vy?
  • Co si myslíte o oddělávacích příčkách?
  • Je lepší postýlka 120x60 nebo 140x70, když uvažujeme, že do dvou až tří let přibude další miminko?
  • Taky bychom chtěli do ní nějak zapasovat monitor dechu. Jsou na to nějaké specifikace?
  • Věříte značce SCARLETT?

Související články

07.12.2011 15:58
ověřen
Dana:07.12.2011 10:41

Momentálně řešíme výběr postýlky pro miminko. Jediné, na čem jsme se shodli, je materiál - přírodní lakovaný buk. Teď se dohadujeme na vlastnostech postýlky. Chtěli bychom postýlku s polohovatelným roštem a posuvnou bočnicí. Taky mi přijdou celkem dobré oddělávací příčky. Ale nemůžu sehnat postýlku, která splňuje vše.

• Je lepší postýlka 120x60 nebo 140x70, když uvažujeme, že do dvou až tří let přibude další miminko?
  • Taky bychom chtěli do ní nějak zapasovat monitor dechu. Jsou na to nějaké specifikace?

Máme klasickou dřevěnou . oddělávací příčky nemá ... Tak nevím , zda je to mínus či plus , ale malá se už naučila přelejzat ...

Monitor jsme neměly .

07.12.2011 21:50
ověřen

No my máme klasika dřevěnou postýlku. Chtěla jsem novou, ale jedna kamarádka, která pracuje v obchůdku prodává dětské zboží i postýlky, mi říkala at si novou nekupuji.Že ty staré klasické o mnoho více vydrží. A je pravda, že malá hodně postýlku demoluje.

Navíc je tolik věcí potřeba k nákupu pro dětátko, že jsme zůstali u starší postýlky.

A značka Scarlett je prý dobrá. Ne nejlepší ale vyhovující. Jsou i cestovní postýlky od této značky.

07.12.2011 22:19
ověřen

My máme cestovní postýlku,a moc nám vyhovuje :-)))

07.12.2011 22:36
ověřen
Míla:07.12.2011 22:19

My máme cestovní postýlku,a moc nám vyhovuje :-)))

Michalka v ní nechce být.
07.12.2011 22:45
ověřen
Kristýna ---------:07.12.2011 22:36

Michalka v ní nechce být.

a proč?
07.12.2011 22:53
ověřen
Míla:07.12.2011 22:45

a proč?

Tak ona nechce být ani v normál postýlce je to divoška

07.12.2011 22:56
ověřen
Kristýna ---------:07.12.2011 22:53

Tak ona nechce být ani v normál postýlce je to divoška

tak do stanu sní :-D
07.12.2011 22:58
ověřen
Míla:07.12.2011 22:56

tak do stanu sní :-D

Tak rovnou do jeskyně =)
08.12.2011 08:34
ověřen
Kristýna ---------:07.12.2011 21:50

No my máme klasika dřevěnou postýlku. Chtěla jsem novou, ale jedna kamarádka, která pracuje v obchůdku prodává dětské zboží i postýlky, mi říkala at si novou nekupuji.Že ty staré klasické o mnoho více vydrží. A je pravda, že malá hodně postýlku demoluje.

Navíc je tolik věcí potřeba k nákupu pro dětátko, že jsme zůstali u starší postýlky.

A značka Scarlett je prý dobrá. Ne nejlepší ale vyhovující. Jsou i cestovní postýlky od této značky.

Máme cestovní postýlku Chicco , já jsem s touto značkou velmi spokojená . Když někam jedeme tak jí bereme s sebeou a doma na terase jsme jí také moc užily :-)

08.12.2011 09:16
ověřen

My máme postýlku na zakázku rozm.140x70,polohovací rošt,ale bočnice máme na pevno a pod postýlkou mám šuplík-jako úložný prostor pod postelí,je to velice výhodné a praktické.Cestovní postýlku sme měli v obýváku či u dětí v pokoji zhruba do 9měsíců pak už v ní být nechtěl.Oddělávací příčky jsou skvělá věc,myslím že je to lepší než aby dítko lezlo přes.

29.09.2015 15:20

Postýlka je pro miminko to nejdůležitější, protože tam stráví zezačátku většinu času. Důležité jsou podle mě i mantinely, aby bylo v bezpečí. Zálěží na každém, jestli si nějaké koupí nebo ušije nějaké svoje, z vybrané látky. :-)

23.02.2018 20:33

Maminky, máte některá zkušenosti s touto stránkou https://www.biano.cz/produkty/pro-miminka Líbí se mi, že tam mají moc pěkný výběr postýlek... Co vy na to? Jak to funguje? Vybrala jste si tam už některá nějaký kousek?

Související články

© 2007-2018 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk