Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Fórum > Rodina a vztahy > Exmanželka chce "dobré vzťahy"

Exmanželka chce "dobré vzťahy"

22.06.2019 23:26

Dobrý deň, chcel by som sa poradiť či ste zažili, alebo ako by ste sa zachovali? S exmanželkou sme boli spolu skoro 15 rokov, teraz už polroku od seba. Máme 2 deti. Exmanželka chce udržovať "dobré vztahy" aj po rozvode. Je to ale dosť jednostranné stále volá a niečo potrebuje. Ona mi toho dokáže ponúknuť len málo.Ja sa snažím obmedzovať kontakty a zmieriť sa s rozvodom. Znášam to ťažko. Rozviedli sme sa z príčin nás oboch. Pred niekolkými rokmi som ochorel a ona už nedokázala somnou žit - s chorým. Bola povýšená v práci dostala pridané a nové auto. Začala sa vo vztahu nudiť a hladať nového partnera. Do jednoho sa asi aj zamilovala ale odmietol ju. Napriek tomu sa rozhodla, že sa somnou rozvedie a začne nový život. Vyhovel som jej. Chcela deti do svojej starostlivosti - dostala. Chcela zostať s detmi v dosiaľ spoločnom dome. Zostala. Vlastne som jej nevyhovel len párkrát v živote. odmietol som ju vozit autom na dlhé trasy ( to nezvláda) Odmietol som platit všetky mimoriadne výdaje,na deti ktoré si zmyslela ( vyživné platím) A bol oheň na streche - nadávala, hádala sa vyhrážala sa. A napriek tomu, že má nadpriemerný príjem, stažuje sa, že jej to s financiami horšie vychádza a má dlhy. Ja som sa uskromnil a išel bývat do malého podnájmu. Chcela by aby som hlídal deti keď ona potrebuje aby si mohla užívať tak ako to do rozvodu bolo bežné. Zostala na deti a dom sama. Naposledy jej po búrke zo strechy niečo odpadlo a ona volá aby som to podla možností vyriešil. Ale ona už nie je moja manželka a ten dom už nie je moj. Majú "dobré vzťahy" hranice?

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk