Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Fórum > Bydlení > Kuchyně Oresi zkušenosti

Kuchyně Oresi zkušenosti

01.01.2019 19:18

Ahoj, ráda bych se poptala na firmu Oresi, budeme rekonstruovat obývák s kuchyní, a já bych konečně měla nějakou za kterou se nebudu muset stydět když přijde návštěva…koukala jsem zatím jen na jejich stránky a kuchyně mají moc pěkný, ale nerada bych kupovala čerta v pytli tak chci zjistit nějaké osobní zkušenosti s touhle firmou. Budu ráda i za případné rady ohledně návrhu kuchyně, nevím jestli L nebo U. Děkuju.

10.01.2019 08:01
pajina | 01.01.2019 19:18

Ahoj, ráda bych se poptala na firmu Oresi, budeme rekonstruovat obývák s kuchyní, a já bych konečně měla nějakou za kterou se nebudu muset stydět když přijde návštěva…koukala jsem zatím jen na jejich stránky a kuchyně mají moc pěkný, ale nerada bych kupovala čerta v pytli tak chci zjistit nějaké osobní zkušenosti s touhle firmou. Budu ráda i za případné rady ohledně návrhu kuchyně, nevím jestli L nebo U. Děkuju.

My od nich kuchyni doma máme a super, vypadá fakt dobře, ale to záleží na vkusu každého, máme nějakou z řady Livanza, přesný název už si nepamatuju, něco jako teva nebo tak nějak. Ohledně toho jestli U nebo L vám tady asi moc neporadí, to záleží hlavně na prostoru který máte k dispozici, ale s návrhem vám pomůžou na pobočce, nebo aspoň v době kdy jsem jí já kupovala tak to tak dělali že s vámi návrh udělali na místě.

25.01.2019 07:52

Nám dovezli kuchyni v listopadu, a zatím je všechno v pořádku, tak snad to tak i zůstane. Ohledně průběhu toho všeho asi nemám co zdůraznit, kuchyni jsme objednali cca 3 týdny před tím než jí přivezli, namontování pak trvalo půl dne a bylo hotovo…a za sebe doporučuju Lko, nevím jaký na to máte prostor ale kuchyně do L podle mě působí víc otevřeně a opticky vypadá větší.

06.02.2019 08:46

Holky díky za vaše rady, kuchyni už jsem si u nich nechala navrhnou do toho L, při návrhu to vypadalo líp než to Učko. Zatím furt ještě nemáme udělanou objednávku, jsem teď zase pro změnu na vážkách ohledně barev, nevím jestli dát bílé horní skříňky a dolní šedé, nebo naopak s tím že bych chtěla desku v dekoru dubu. Nějaké rady? a mimochodem, narazila jsem i na to že dělají ty televizní stěny, s tou má někdo zkušenost? Asi by to vypadalo dobře, kdyby to k sobě ladilo, ale zase aby to všechno nesplynulo dohromady, nevím, jsem nějaká nerozhodná…

14.02.2019 09:36
pajina | 06.02.2019 08:46

Holky díky za vaše rady, kuchyni už jsem si u nich nechala navrhnou do toho L, při návrhu to vypadalo líp než to Učko. Zatím furt ještě nemáme udělanou objednávku, jsem teď zase pro změnu na vážkách ohledně barev, nevím jestli dát bílé horní skříňky a dolní šedé, nebo naopak s tím že bych chtěla desku v dekoru dubu. Nějaké rady? a mimochodem, narazila jsem i na to že dělají ty televizní stěny, s tou má někdo zkušenost? Asi by to vypadalo dobře, kdyby to k sobě ladilo, ale zase aby to všechno nesplynulo dohromady, nevím, jsem nějaká nerozhodná…

Naprosto rozumím měla jsem to stejně, taky mi trvalo než jsem se rozhodla, naštěstí v Oresi byla ta slečna co se mnou dělala návrh dost trpělivá. Já bych asi volila šedou na dolní skříňky a bílou nahoru, obráceně by to podle mě vypadalo divně, ale nevím to je jen můj pocit, ale ta dubová deska bude vypadat dobře tak i tak podle mě, já jí mám taky v odstínu dubu a skříňky mám teda oboje bílí a vypadá to dobře.

21.02.2019 09:02
ginlady | 14.02.2019 09:36

Naprosto rozumím měla jsem to stejně, taky mi trvalo než jsem se rozhodla, naštěstí v Oresi byla ta slečna co se mnou dělala návrh dost trpělivá. Já bych asi volila šedou na dolní skříňky a bílou nahoru, obráceně by to podle mě vypadalo divně, ale nevím to je jen můj pocit, ale ta dubová deska bude vypadat dobře tak i tak podle mě, já jí mám taky v odstínu dubu a skříňky mám teda oboje bílí a vypadá to dobře.

Díky, asi to tak i udělám, nechala jsem si u Oresi udělat návrh na obě tyhle varianty a ta šedá barva asi vypadá líp dole. Příští týden už jí asi skočím objednat, ať jí už na jaře mám

06.03.2019 13:32

Taky se podělím o zkušenosti s Oresi, poskládali mi kuchyni asi před rokem a půl. Hodně si prozkoumejte materiály a kování, dá to sice trochu práce na víc, ale zase na oplátku já mám teď pocit že jsem vybrala dobře. Doporučuju hlavně to kování Blum nebo jak se jmenuje, od chvíle co jí mám se nestalo že by se šuplík nějak zasekl nebo skříňka nedovírala, u mé staré kuchyně se do všeho muselo dvakrát bouchnout aby se to vůbec zavřelo.

11.04.2019 09:46

Díky za vaše zkušenosti holky, kuchyni už mám doma, udělanou do L s šedými dolními skříňkami a horní mám bílé, zatím je to ještě chvilka co jí mám, takže celkově ještě hodnotit nemůžu ale ohledně vzhledu jsem naprosto spokojená. Ještě by mě ale zajímala ta televizní stěna od Oresi, nemáte jí někdo doma? Nechci aby mi obývák splynul s kuchyní, chci to mít opticky rozdělené, ale zase by to mohlo vypadat dobře když by to bylo všechno ve stejném stylu.

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk