Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Zdraví > Fórum > Cvičení > Názory na poledance?

Názory na poledance?

17.04.2014 20:22

Dobrý den, je tady některá mamča, která chodí na pole dance? Chtěla bych to moc zkusit, ale mám strach, že tam budou samé mladé hubeňoučké holky a že ani se svou fyzičkou nebudu stačit a nebudu to zvládat :-O co myslíte, máte zkušenosti?

24.05.2014 23:44

Nosalko, já osobně tam sice nechodím, ale moje sestra ano a taky jí není 20 (ani 25 :-D) a pochvaluje si to :-) taky jsem se jí ze začátku ptala, jestli tam moc "nevyčnívá" a jestli to není jen pro hodně mladé, ale říkala, že tam mají i ženský jako ona, prostě normální fajn mamči, který mají chuť zkusit něco novýho :-) skoro mě zlákala, že bych chodila taky, ale mám pořád zatím moc práce s dětma, tak nestíhám, ale třeba jednou... :-)

07.06.2014 22:21

Holky, mám dvě děti a chodím cvičit poledance. Chytlo mě to tak, že chodím několikrát týdně :-) Je to bomba a se mnou chodí jen samé holky kolem třiceti i víc. A rozhodně to nejsou žádně hubené droběny, naopak... Všechny jsme pořádné baby a je to bezva :-) Začíná se všude pozvolna, fyzičku natrénuješ a hlavně získáš svaly. Neboj a zkus to! Zamiluješ si to :-)

08.08.2014 09:29
nosalek | 17.04.2014 20:22

Dobrý den, je tady některá mamča, která chodí na pole dance? Chtěla bych to moc zkusit, ale mám strach, že tam budou samé mladé hubeňoučké holky a že ani se svou fyzičkou nebudu stačit a nebudu to zvládat :-O co myslíte, máte zkušenosti?

Je to švanda, a je to pro kteroukoliv ženu. Teda zase v rámci možností, ale věkem bych se nebrzdila, pokud Vám není 80 :-) Ale pravda je ,že je to velmi náročné fyzicky a budete mít pěkně namožená vnitřní stehna. Ale jinak se nebojte nesmyslů.... mlaďoučké taky nebudou na vždy.

22.05.2015 12:29

Ahoj, nevím zda jste tedy začala s poledance nebo ne, ale můj názor je, že je to super. Je mi 41, mám dvě děti a po 8 měsících snahy o poledance jsem už velmi pěkně zpevnila tělo. Zásadně se s mladýma holkama kolem mě nesrovnávám, dávám si své vlastní mety, jako že si plácnu se stropem, pokud tam někdy vylezu po tyči :-) a to už jsem zvládla a teďka chci udělat vrtulník, což je takový výmik na tyči a výmik jsem v životě neudělala ani jako holčička ve škole, takže tahle meta mi dá zabrat, ale jdu do toho !!!

31.07.2018 15:16

prověříte svojí fyzičku a vůbec bych se toho nebála, kdybych vědela že to zvládnu taky bych to vyzkoušela mě se to líbí akorát vím že já bych tohle nedala, nezvednu se ani na tyč natož na ní tancovat

15.08.2018 10:27

Mě to přijde jako fajn tanec :-)

21.11.2018 13:24

Určitě ano. Já to párkrát zkoušela ale moc mi to nešlo, nejsem moc tanečně nadaná a mám slabé ruce. Ale je to krásné a uričtě tam nechodí jen hubené..

22.11.2018 11:22

Určitě záleží na "klubu" a hlavně místě. V Praze mám pocit že jsou i nějaké speciální hodiny vyloženě pro ženy 40+. Já sama jsme to moc nezkoumala tanec není pro mě. Natož pak u tyče. To raději i nějaké kurzy sebeobrany ale občas na mě vyskočí reklama.

28.11.2018 07:51

Mě se pole dance moc líbí a myslím si, že za zkoušku nic nedáte :-) I kdyby tam chodili jen mladé holčiny tak naučit se to musely taky a podle mě se nějak neztrapníte naopak to chce odvahu jít zkusit dělat takový "sport"

16.01.2019 09:22

Pole dance je podle mě skvělý. :-)

06.03.2019 13:35

podle mě je to super, je to sexy ale ne úplně urážlivé, viděla jsem spoustu videí a vždycky jsem překvapená co ty ženské dokážou

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk