Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Zdraví > Fórum > Gynekologické problémy > POMOC, co se to děje?

POMOC, co se to děje?

25.01.2019 12:03

Ahoj, takže

Jsem v posledni dobe nejaka nemocna a nemam moc chut k jidlu, tak jsem nejakou dobu poradne nejedla, ale piju hodne kafe. Dneska v noci jsem se probudila s mokrym flekem na kalhotech a prosteradle (myslela jsem, ze jsem dostala menstruaci), a kdyz jsem se podivala na svetle,zjistila jsem, ze to neni krev, ale takova pruhledna hnedozluta tekutina. Vubec netusim, co to bylo a jak se to stalo. Muze mi nekdo poradit? Vazne me to vydesilo. Diky

28.01.2019 17:51
(anonym)

Nejlépe porádí doktor, tj praktický lékař ke kterému chodíte, případně gynekogol.

30.01.2019 09:01
teriis | 25.01.2019 12:03

Ahoj, takže

Jsem v posledni dobe nejaka nemocna a nemam moc chut k jidlu, tak jsem nejakou dobu poradne nejedla, ale piju hodne kafe. Dneska v noci jsem se probudila s mokrym flekem na kalhotech a prosteradle (myslela jsem, ze jsem dostala menstruaci), a kdyz jsem se podivala na svetle,zjistila jsem, ze to neni krev, ale takova pruhledna hnedozluta tekutina. Vubec netusim, co to bylo a jak se to stalo. Muze mi nekdo poradit? Vazne me to vydesilo. Diky

Opravdu to vypadá celkem vážně. Neváhej a utíkej k doktorovi..

07.03.2019 07:52

Může to být nějaký výtok nebo tak něco, každopádně bych to nezanedbávala a někam si zašla

14.03.2019 08:51

No běžela bych k lékaři okamžitě, tohle se mi moc nezdá

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk