Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Ostatní > Fórum > Nakupování > Tak nevím. Mám se urazit?

Tak nevím. Mám se urazit?

23.11.2018 13:56

Ségra mi nesdílela "To Mi Kup" seznam se svými vánočními přáními. Prý si tam můžu tajně zarezervovat co jí koupím, takže nic nedostane 2x, ale o překvapení nepřijde.

Oni to používají celá rodina, ale mně to přijde takové neosobní. Když mi poslal odkaz na seznam, přišlo mi to jako by nebyla spokojená s dárky, které jsem jí doposud dávala. Spíš, než seznam přání tomu přezdívám seznam připomínek.

Hrozně mě to zamrzelo.
Děkuju za názory

26.11.2018 11:59
Zuzankabrum | 23.11.2018 13:56

Ségra mi nesdílela "To Mi Kup" seznam se svými vánočními přáními. Prý si tam můžu tajně zarezervovat co jí koupím, takže nic nedostane 2x, ale o překvapení nepřijde.

Oni to používají celá rodina, ale mně to přijde takové neosobní. Když mi poslal odkaz na seznam, přišlo mi to jako by nebyla spokojená s dárky, které jsem jí doposud dávala. Spíš, než seznam přání tomu přezdívám seznam připomínek.

Hrozně mě to zamrzelo.
Děkuju za názory

To tu nikdo není? Kdo by mi poradil? Nebo aspon politoval?

28.11.2018 07:49

Ahoj, tohle docela znám...Dělala mi to přítelkyně mého táty...Mají spolu děti, táta si udělal na stará kolena a vždycky mi napíše seznam co mám jí i dětem nakoupit a mě to hrozně rozčilovalo...Přece vánoce jsou o tom, že se sejdeme celá rodina spolu a chápu, že jde o děti ale tak vybrat jim dárek přece můžu sama...Už jsem to začala dělat tak, že dárky pro ně kupuju hodně s předstihem a letos to samé, a když mi poslala "seznam" tak jsem jí napsala že už ho nepotřebuji že jsem dárky pořídila...

Chápu jak ti je, ale zkus to třeba sestře říct...že by si jí chtěla pořídit co sama uznáš za vhodné a určitě se trefíš do nečeho co má ráda a co se jí bude líbit :-)

28.11.2018 11:28
debyska | 28.11.2018 07:49

Ahoj, tohle docela znám...Dělala mi to přítelkyně mého táty...Mají spolu děti, táta si udělal na stará kolena a vždycky mi napíše seznam co mám jí i dětem nakoupit a mě to hrozně rozčilovalo...Přece vánoce jsou o tom, že se sejdeme celá rodina spolu a chápu, že jde o děti ale tak vybrat jim dárek přece můžu sama...Už jsem to začala dělat tak, že dárky pro ně kupuju hodně s předstihem a letos to samé, a když mi poslala "seznam" tak jsem jí napsala že už ho nepotřebuji že jsem dárky pořídila...

Chápu jak ti je, ale zkus to třeba sestře říct...že by si jí chtěla pořídit co sama uznáš za vhodné a určitě se trefíš do nečeho co má ráda a co se jí bude líbit :-)

Děkuju...už jsem se uklidnila a nakonec z toho seznamu vybrala ale příští rok to asi udělám jak navrhuješ je to dobrý nápad :-)

10.01.2019 08:08

podle mě na tom není nic špatného, upřímně každý z nás někdy dostal dárek který nám byl úplně k ničemu, nebo jsme ho třeba ani nechtěli, takhle jste asi byli obě spokojené, ona dostala co chtěla a ty jsi měla radost že jí dárek udělal radost...upřímně tuhle taktiku chci navrhnout mámě, protože nevím co kupovat tak ať si na další rok udělá seznam

25.02.2019 07:56

Za mě je to akorát dobrý nápad, protože se aspoň nemusíš trápit s vymýšlením dárku, to mě už posledních pár let dělá docela problémy.

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk