Úvod > Články > Rady, tipy, návody

Články Rady, tipy, návody

Rady a tipy, které v domácnosti jistě oceníte

Říká se, že dobrá rada je nad zlato. Stejně tak ale mnozí uznávají, že každá rada, dobrá rada. S tímto tvrzením ovšem nemusíme vždy souhlasit. Nejlepší je totiž rada, která je praxí prověřená. Dnes vám přinášíme jedenáct rad, které v domácnosti jistě oceníte a jako bonus tři vyzkoušené tipy do kuchyně.

Pytel na ramínku do školky

Jde vaše dítě do školky? Potřebuje pytel na ramínku? Nemůžete žádný vhodný sehnat? Přijdou vám drahé? Zkuste ho ušít z látky vlastního výběru.

Pytlík na přezůvky do školky/školy

Potřebuje vaše dítko pytlík na přezůvky, který je však v obchodě zbytečně drahý? Jste alespoň trošku zručná? Zkuste pytlík vyrobit sama. Vaše dítko jistě ocení originalitu.

Omalovánky pro nejmenší

Chtějí vaše děti omalovánky, ale vám nabízené připadají zbytečně složité? Nemáte dostatek nových omalovánek a docházejí vám nápady na obrázky? Umíte kreslit a chcete své jednoduché kresby nabídnout ostatním uživatelkám maminetu? V tomto článku můžete volně použít obrázky k vymalování. Také můžete přidávat nové obrázky. Pokud obrázek chcete přidat, napište moderátorům. Přidávat můžete pouze obrázky vlastní tvorby, které neznázorňují známe postavičky z večerníčků, pohádek a filmů.

Renovace skříňky

Máte doma starou skříňku a nechcete ji vyhodit? Je tu trik, jak ji obnovit, a zvládne to i žena.

Chňapka

Potřebujete novou chňapku a memůžete sehnat tu, která se vám líbí? Zde je jednoduchý návod na šití.

© 2007-2024 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk