Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace, Google Adsense
Úvod > Fórum > Děti > Kde kupujete potřeby dětem?

Kde kupujete potřeby dětem?

01.11.2011 12:42
ověřen

Víme, že ženy na mateřské nebo na příspěvcích nemají zrovna moc peněz,každá druhá možná i první maminka obrací korunu v kapse a přemýšlí, co je důležitější koupit. Na jídle se moc ušetřit nedá a tak mě napadá otázka...

Nakupovat dětem v drahých obchodech oblečení, botky a hračky, když je to jenom na chvilku? Nebo si projít pár inzertních serverů a nakupovat tam?

Já nevím jak vy, ale já to řeším od každého něco, hromada věcí mi zbyla ještě po synovi a nějaké věcí dostávám od jedné hodné paní, která doma dělá pořádek po dítěti a vždy dá vědět, jestli se mi něco pro malou nehodí. Někdy uděláme výměnný obchod a obě jsme spokojené, ona že má uklizeno a já, že má malá špindíra co na sebe.

Věci jsou sice po chlapečkovi, ale pak si můžu vybírat na internetu nebo v obchodech věci čistě na holku a co se mi líbí. A to je jiné nakupování.

Není to nutnost někam jít a muset koupit.

To stejné je s hračkami, nebo pomůckami jako jsou chodítka, ty jsou na pár měsíců a šmitec, chrastítka a podobné hračky jsou nejdéle do jednoho roku dítěte. Tak je nebo není zbyteční utrácet velké peníze za vybavení pro dítě?

01.11.2011 12:49
ověřen
Monika:01.11.2011 12:42

Víme, že ženy na mateřské nebo na příspěvcích nemají zrovna moc peněz,každá druhá možná i první maminka obrací korunu v kapse a přemýšlí, co je důležitější koupit. Na jídle se moc ušetřit nedá a tak mě napadá otázka...

Nakupovat dětem v drahých obchodech oblečení, botky a hračky, když je to jenom na chvilku? Nebo si projít pár inzertních serverů a nakupovat tam?

Já nevím jak vy, ale já to řeším od každého něco, hromada věcí mi zbyla ještě po synovi a nějaké věcí dostávám od jedné hodné paní, která doma dělá pořádek po dítěti a vždy dá vědět, jestli se mi něco pro malou nehodí. Někdy uděláme výměnný obchod a obě jsme spokojené, ona že má uklizeno a já, že má malá špindíra co na sebe.

Věci jsou sice po chlapečkovi, ale pak si můžu vybírat na internetu nebo v obchodech věci čistě na holku a co se mi líbí. A to je jiné nakupování.

Není to nutnost někam jít a muset koupit.

To stejné je s hračkami, nebo pomůckami jako jsou chodítka, ty jsou na pár měsíců a šmitec, chrastítka a podobné hračky jsou nejdéle do jednoho roku dítěte. Tak je nebo není zbyteční utrácet velké peníze za vybavení pro dítě?

Já jsem skoro všechno zdědila na malou po bráchovi,jelikož si mamka nenechala říct co se jí narodí tak máme jen neutrální věci,co můžou nosit jak holky tak kluky. Chrastítka apod,jsem dostala většinou od jiných maminek kteří to nepotřebujou,Ale když se nám něco líbí na internetu tak malí uděláme radost a nakoupíme. Nemám za potřebí jí kupovat jeden obleček za 500- jen protože tam má napsáno HM ..(třeba) vše kupují většinou v těch levných dětských obchodech,a nebo na internetu. :-)

01.11.2011 15:44
ověřen

NO, já tyhle věci nakoupím - houpátka, chodítka a pak to zase prodám, sice o pár stovek méně, ale za to "použití" to jde. No a nové oblečení - většinou jsme měli vše použité od babičky, která to skladovala x let a něco nové Fanoušek dostal. Něco zničil, zatřísnil, takže Tomášek potřebuje občas také něco nové. No a tak kupujeme v obchoďácích v akci a nebo jsem našla výborný obchůdek na internetu - Obchůdek Lucinka, nechci jim dělat reklamu, jen je to pro maminky, co nemají tolik peněz, protože to tam má paní levné a hlavně 100%bavlnu.

02.11.2011 18:28
ověřen

Já nakupuji drogerii hodně v Dmku mají často slevy. Taky jedeme ještě na kuponkách=)

No hodně ušetřím na jídle pro malou vařím jí sama. Jen jogurty a přesnídávky kupuji a nějakou tu kašičku.

No a oblečení atd to hodně kupuji na bazárcích. Podle mne nemá až tak velkou cenu kupovat nové a drahé oblečení.

Nové kupujeme málokdy.

02.11.2011 19:16
ověřen

Já pro Adélku jsem věci zdědila po jedni holčičce,a neco kupujem v děckym bazaru,nema cenu utracet za novy když je to na chvilku a jsou to věci zachovale a daj se ještě použit.Vžid to bude mít na sobe chvilku a pak jí to bude stejnak malá.

Drogeryji kupuju v rosmanu.

Tet jí kupuju kašičky,ovoce a zeleninu v kaufu.

03.11.2011 13:14
ověřen

Já jsem hodně věcí nakoupila dopředu a ted se to hodí . Jen dokupuji , ale brzy vše dojde . Něco jsme měly půjčené od kámošek , co mají děti a další chtějí ...

Pak jsou asi dobré bazárky . U nás v ulici je jeden , ale tam se skoro nedostanu , paní je tam tak 3h denně . Má tam i nové věci , kupovala jsem tam pončo - osušku Jahůdku malé , fakt super i kámoška ho chtěla .

Já už pak ty věci neskladuji , nemám ne to místo . Včera jsem vyklízela skřín a vždy se něco najde , co malé už není.

Pak posílám dál .

Jinak už vaříme , pleny atd kupuji převážně v Tescu , mám to nejblíže a zatím pořád používáme Pampers nebo Hugies / ty jsou pro větší chodící lepší - Pampers se vytahávají až ke kolenům /

03.11.2011 20:26
ověřen
Tina:03.11.2011 13:14

Já jsem hodně věcí nakoupila dopředu a ted se to hodí . Jen dokupuji , ale brzy vše dojde . Něco jsme měly půjčené od kámošek , co mají děti a další chtějí ...

Pak jsou asi dobré bazárky . U nás v ulici je jeden , ale tam se skoro nedostanu , paní je tam tak 3h denně . Má tam i nové věci , kupovala jsem tam pončo - osušku Jahůdku malé , fakt super i kámoška ho chtěla .

Já už pak ty věci neskladuji , nemám ne to místo . Včera jsem vyklízela skřín a vždy se něco najde , co malé už není.

Pak posílám dál .

Jinak už vaříme , pleny atd kupuji převážně v Tescu , mám to nejblíže a zatím pořád používáme Pampers nebo Hugies / ty jsou pro větší chodící lepší - Pampers se vytahávají až ke kolenům /

Ty vado, Tinko, to si ještě pamatuju, jak ta plýna visela Fandovi u kolen, někdy ji i ztratil za pochodu, jak byla těžká...:-)))

04.11.2011 07:55
ověřen
Andrea:03.11.2011 20:26

Ty vado, Tinko, to si ještě pamatuju, jak ta plýna visela Fandovi u kolen, někdy ji i ztratil za pochodu, jak byla těžká...:-)))

Andrejko , no , ty jsou hrozný pro ty větší . Kámoška mi to říkala .. Ta propagovala Huggies... myslela ,jsem , že to nebude tak horký . ještě když to drží bodýčko , ale jinak hrůza , když měla malá jen sukničku či šaty ...vrchol :-D až ke kolenům a počůrat se víc , tak nevím :-))))

05.11.2011 18:42
ověřen

No Fanda vždycky přišel bez plíny, říkám, "kde máš plínku? " a on že je "ee" no, tak aspoń věděl, proč jí ztratil....:-)

06.11.2011 08:24
ověřen
Andrea:05.11.2011 18:42

No Fanda vždycky přišel bez plíny, říkám, "kde máš plínku? " a on že je "ee" no, tak aspoń věděl, proč jí ztratil....:-)

Ta když se trošku počůrá , tak vypadá jak naplněnej měšec ... Jj , se nedivím , že si je sundávají , když to musí být těžké jako prase a ještě by z ní mohli mít nožky očka :-(

05.09.2019 22:20

Já objednávám přes eshop.

© 2007-2019 Maminet.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk